Teslimat Bilgileri

Değerli Müşterimiz;

Sipariş teslimat şartlarımız aşağıda belirtilmiştir.

1-Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler Türkiye genelindeki bayilerimizde faaliyet gösteren çiçekçi mağazamızda itina ile hazırlanarak özel çiçek servis araçları ile servise çıkarılmaktadır. Bu ürünler tüm Türkiye’deki bayilerimizde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

2-Çiçek teslimatı esnasında yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere imza karşılığı teslim edilmektedir.

3-Türkiye’nin her yerine 7/24 çiçek siparişi verebilir sabah 09.00 ve akşam 21.00 saatleri arasında sipariş gönderimini sağlayabilirsiniz.

4-Sitemizdeki tüm fiyatlar KDV hariç fiyatlardır. Şehir merkezi olan bölgelere ulaşım bedeli dahildir. Şehir merkezi dışında kalan bölgelere yol ücreti koyma hakkını firmamız gizli tutar. Teslimatımız olmayan bazı bölgelere ilave olarak yol ücreti talep edilebilir.

5-Ortalama servis süremiz siparişinizin ödemesinin onaylanma saati baz alınarak aksi bir saat belirtilmediği sürece 3 saattir.

6-Sitemizdeki ürünler günlük olarak stoklarımıza göre güncellenmektedir.Bazı ürünlerimizde stok durumuna göre renk değişiklikleri, kullanılan yan malzemelerde ( cam şekli, çakıl taşı rengi, sepet, fiyonk vs.) önceden bildirmeden farklılıklar olabilir.

7-Yurt içi siparişlerinizde çiçeğin teslim edileceği adres eğer şubemize 10 km' yi aşan bir mesafede ise şubemizin isteği üzerine yol ücreti talep edilir.

8-Özel günlerde (sevgililer günü, anneler günü vs.) sipariş yoğunluğu nedeni ile sipariş teslimlerinde gecikme yaşamak istemiyorsanız, yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar yurt dışı siparişlerinizi 3 gün öncesine kadar vermeniz gerekmektedir. Özel günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız. Yoğunluk olan günlerde (sevgililer günü,anneler günü vs.) işyerlerine mesai saati içerisinde, ev'lere gün içerisinde teslimat yapılır.

9-Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi siparişlerinizi 3 saat, yurt dışı iptallerinizde 1 gün İstanbul içi sipariş iptallerinizi 3 saat öncesinden bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sipariş iptal işlemi gerçekleşmeyecektir.

10-Siparişlerde adınızı gizlemeniz durumunda alıcının çiçeği kabul etmemesinden ve teslim almamasından firmamız sorumlu değildir. Çiçeğin firmamıza gelmesine müteakiben mail ya da sms ile bildirilir. 150 tl yol ücreti verilerek farklı bir adrese gönderilir ya da firmamızdan 5 iş günü içerisinde elden teslimat yapılır.

11-Siparişlerinizde firmamızdan kaynaklanmayan nedenlerden hava ,trafik vs. sorunlardan dolayı oluşacak teslimat gecikmeleri olabilir.

12-Vermiş olduğunuz siparişlerde itirazlarınızı sipariş tarihinden itibaren 1 ay içerisinde yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan itirazlar işleme alınmamaktadır.

13-Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.

Saygılarla...

Ciceksatis A.S.