Sitemizde Güvenlik

Türkiye’nin en güvenli  çiçek satış sitesindesiniz.

Neden Güvenli?

Sitemizden ürün satın alırken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. Ciceksatis.com da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için şirketimizce uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır. Diğer internet sitelerinden farkımızı kısaca özetleyelim.

1-      Güvenliğiniz “Comodo EV SSL Certificate” Green Bar Technology ile güvence altındadır.

2-      Sitemiz Türkiye’de yeşil adres çubuğuna sahip ilk ve tek çiçekçi sitesidir.

3-      Sitemiz 256 bit ssl sertifikası ile korunmaktadır.

4-      Güvenliğiniz 250.000$’a kadar sigorta altındadır.

EV SSL Güvenlik Sertifikası / Yeşil Adres Alanı

Ciceksatis.com, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir ve bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir. Kullandığınız tüm tarayıcılarda aşağıdaki örnekte görüldüğü üzere firma unvan ve bilgileri kesin olarak doğrulanmıştır.

3D Secure / Şifre ile Kredi Kartı İşlemi Onaylama

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. ciceksatis.com'dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.