Kullanım Koşulları

Bu Web Sitesini girerek ve kullanarak, aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada yer alan tüm koşullara ve yükümlülüklere veya Web Sitesinde getirilen herhangi bir ihtiyati duruma uymayı taahhüt etmektesiniz. Her türlü durumun tarafınızdan kabul edildiği varsayılmaktadır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddederseniz, bu Web Sitesini kullanmamalısınız.
 
Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerini (aşağıda açıklandığı gibi) veya bu Web Sitesinde alınan belirli eylemleri kabul etmiyorsanız, söz konusu içeriği veya bu tür içeriklerin herhangi bir bölümünü içeren Web Sitesinin bölümlerini kullanmamalısınız.
 
Kullanım şartları Çiçek Satış A.Ş. tarafından her an değiştirilebilir. Kullanım şartlarındaki değişiklikler, güncellendiği andan itibaren geçerlidir. Bu web sitesini yöneten tüm kullanım koşullarını öğrenmek için lütfen kullanım şartlarını düzenli olarak kontrol edin.
 
Çiçek Satış AŞ, diğer sitelere linkler verebilir. Ayrıca, bu Web Sitesinden veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen eylemler aracılığıyla erişilebilecek belirli içerik, ürün, materyal, hizmet ve bilgilere uygulanabilecek farklı kullanım şartları olabilir. Bu tür özel durumlar, bu kullanım koşullarına veya bu koşulların kullanım koşullarına aykırı olduğu ve yalnızca bu koşulların öncelik sırasına koyulduğu durumlarda bir ek teşkil edebilir.
 
Çiçek Satış AŞ, Web Sitesi içeriğinde ya da bu içeriğe ya da Web Sitesi formatında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Çiçek Satış AŞ, bu Web Sitesine erişimi herhangi bir nedenle ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.
 
İçeriğin telif hakkı ve diğer tüm öncelik hakları (yazılım ses, video, metin ve fotoğraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) Çiçek Satış A.Ş. şirketleri veya onların lisans verenleridir. Açıkça verilmeyen tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesinin içeriği sadece değiştirilmeden kişisel, ticari olmayan kullanım için çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. Sınırsız dağıtım, çoğaltma, değiştirme, gösterim ve iletim de dahil olmak üzere içeriğin başka herhangi bir şekilde kullanılması, Çiçek SİŞ A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın gerçekleştirilemez. Tüm kopyalar telif hakkı ve diğer öncelik haklarına tabi olacaktır.
 
Bu yasaların uygulanması prensibine bakılmaksızın, bu kullanım şartları Türk Kanununa tabi olacak ve yorumlanacaktır. Çiçek Satış AŞ'nin içine girdiği yasal işlemlere başvurmak şartıyla, bu kullanım şartlarından veya Web sitesi ile ilgili olarak ortaya çıkacak herhangi bir hak talebi veya hukuki meselede Türk mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini kabul etmiş sayılırsınız.
 
Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Çiçek Satış A.Ş. Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılabilir. Herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz varsa, lütfen bu web sitesinin en üstündeki "iletişim" düğmesine tıklayın ve bize bildirin.