Sık sorulan sorular

Aklınıza takılan soruların cevabı burada

Kalite

Ciceksatis.com, siparişlerinizi en kaliteli çiçeklerle hazırlayarak gönderir. Teslimat yapıldıktan sonra, bakım yönergelerine tam uyduğunuz taktirde ürününüzden maksimum fayda sağlarsınız.

Hızlı Teslimat

Ciceksatis.com'a verdiğiniz çiçek siparişleri İstanbul içerisinde özel dağıtım araçları ile dağıtılır. İstanbul dışı çiçek siparişleriniz, teslimat adresine en yakın bayimiz tarafından hızlıca teslim edilir.

Yaygın Bayi Ağı

Ciceksatis.com yaygın teslimat ağı ile, vaad ettiği teslimat bölgelerinde sağlıklı biçimde çiçek teslimatı yapmaktadır.

Uygun Fiyat

Ciceksatis.com, uygun fiyatlı ve kaliteli çiçeklerin adresidir. Sloganımız, Daha iyisi, daha kalitelisi yok ! Her zaman daha iyisini, daha uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sitemizden online olarak çiçek siparişi verebilirsiniz. Beğendiğiniz çiçeği seçin. Gönderici ve alıcı bilgilerini, teslimat bilgilerini eksiksiz biçimde girip, size uygun ödeme yöntemini seçin. Sipariş bilgilerinizi açıklayıcı ve tarif edici biçimde girmenizi öneririz. Bu bilgiler ne kadar doğru ve doyurucu olursa, teslimatınız o kadar erken gerçekleşecektir.

Sitemizden Kredi kartı ve Havale/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizin hızı açısından online olarak kredi kartı ile ödeme yapmanızı öneririz. Sitemizde kredi kartı bilgileri hiçbir biçimde tutulmamakta, girdiğiniz gibi, SSL ile korunarak bankaya gönderilmektedir. Bu konu ile ilgili gizlilik politikamızı incelemenizi öneririz.

Siparişinizi verdikten sonra, sitemizden siparişinizin başarıyla alındığına dair otomatik mail gelecektir. Bu aşamadan sonra, siparişiniz teslimat zamanına göre, ustalarımız tarafından özenle hazırlanacak, ve özel teslimat araçlarımıza konacaktır. Ve sağlıklı biçimde, alıcısına teslim edilecektir. Teslim edildikten sonra, tarafınıza "Siparişiniz Teslim Edildi" bilgisi gönderilecektir.

Normal şartlarda, ev ve işyerlerinde çiçek siparişiniz alıcısına teslim edilmektedir. Fakat bazı işyerlerinde teslimat personelleri güvenlik sebebi ile yukarıya çıkarılmamaktadır. Böyle durumlarda çiçeğininiz, alıcısına bilgi verilerek muhaberat veya güvenlik birimlerine teslim edilmektedir. Bir diğer hususta hastanelere verilen çiçek siparişleridir. Bazı hastaneler, çiçekleri hastaların odalarına değil, giriş katlarda hazırladıkları bölümlere almaktadır. Bu gibi durumlarda da çiçeğiniz bu odaya konup alıcısınıa bilgi verilecektir. Ayrıca siparişinizin kime teslim edildiğini, teslimat aşamasında gönderdiğimiz sms ve e-posta da görebilirsiniz.