İNCELEDİĞİNİZ ÜRÜNLER

Çiçek Bilgi Bankası

 • HANIMELİ ÇİÇEĞİ BAKIMI

  • Hanımeli çiçeği görüntüsü ve kokusuyla insanı byüleyecek güzelliktedir.Bu güzelliğinin yanında uzun yıllar yaşayabilip oğalması da çiçeği daha da güzelleştiren bir etken oluyor.En önemli ve dikkat çekici özelliği ise diğer çiçeklere nazaran soğuğa daha daq dirençli oluşudur.Anlamı ise hediye edildiğinde karşınızı mutlu edecektir.Hanımeli çiçeği bağlılık anlamı taşır.Haftada 1 kez sulamanız ve senede 1 kez toprak ve saksı değişimi yapmanız çiçeğiniz için yeterli olacaktır.

 • MANDALİNA ÇİÇEĞİ BAKIMI

  • Tropik meyveleri, turunçgilleri eskisi gibi bahçelerde büyütmeye gerek kalmayacak şekilde tasarlanan saksı mandalinalar, turunçgiller sizlere çok iyi hissettirecek.Hem verdiği meyvesiyle, hem de görüntüsüyla mandalina ağaçları/çiçekleri sizleri gülümsetece.Peki bakımı nasıl olmalı?Mandalina ağacı/bitkisi saksınızı yaz aylarında direk güneş ışığına maruz bırakmamanız en önemli kuraldır.Mandalinalar ılıman havaları sevseler dahi direk güneş ışığına maruz kalmaları onları yakacak ve meyve vermelerine engel olacaktır.Yazın haftada 1 defa verilen su yeterli olurken kışın 15 günde 1 defa su vermeniz yeterli olacaktır.Senede 1 defa ise saksı değişimi yaparak toprağını havalandırmanız bitkinize çok iyi gelecektir.

 • ORKİDE İNDİRİMİ

  • Orkide öyle güzel, öyle narin ve zarif bir çiçektir ki girdiği her ortamda kendini belli eder, iletildiği, hediye edildiği herkese kendilerini özel hissettirecektir.Orkide güzelliklerine indirimli fiyatlarla erişebilmek www.ciceksatis.com adresi sayesinde mümkün.Sevdiklerinize orkideleri aynı gün içerisinde iletebilirsiniz.

ÇİÇEK SATIŞLA NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

  Çiçek satışla iletişime geçmek çok kolay. İsterseniz destek hattımız olan 444 1 163 numaralı telefon ulaşabilir, 0530 172 58 72 numaralı whatsaAp hattımızdan bizlerle irtibat kurabilirsiniz.7/24 aktif olan whatsaAp hattımızdan anında dönüş alarak merak ettiklerinizi öğrenebilir, çiçeğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Çiçek satışta bizlere ulaşmanız her zaman çok kolay olacaktır.Çiçek satış sizler için var. http://www.ciceksatis.com