Amaca Göre Çiçekler
Çiçek Çeşitleri
Fiyata Göre Çiçekler
Müşteri Hizmetleri

Gurme
Çikolata Çiçek
En mutlu günde mutluluğu paylaşma ifadesi , en özel günde ise en güzel heyacanı paylaşma ifadesi çiçeğin, tatlı ve yenilebilir hali olan çikolata çiçekler artık hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Biz bu çiçekleri artık odalarımızın belirli yerlerinde o anı hatırlamak için değil çikolatanın mutluluk hormonlarımızı daha iyi salgılamasını sağlamak için kullanıyoruz.

Meyve Buketi – Çiçek görünümlü meyveler
Çiçekler hayatımızın her anında yer almaya başlayınca ortaya çıkan en güzel ve yaratıcı fikirlerden olan meyve buketleri görünümleri ile gözümüze tatları ile damağımıza hizmet eder hale geldiler. En özel anların en lezzetli tatları oldular. Çiçek görünümlü meyveleri çok özel bir sunumla sizlere ulaştırıyoruz. Türkiye’deki en kaliteli çiçekçi ile alışveriş yapmanın ayrıcalığını sunuyoruz.

    
  
     Müşteri HizmetleriMüsteri Hizmetleri     YardımYardim Sosyal MedyaIletisim
Logolar Facebook Twitter Google Plus Blog
 
Ciceksatis
 Copyright © 1997-2015 Tüm Hakları  Çiçeksatış Anonim Şirketi'ne aittir.                                                                                                                                                                                                  Design: Ciceklive