İNCELEDİĞİNİZ ÜRÜNLER

çiçek Bilgi Bankası

 • EN DOĞAL HEDİYEDİR ÇİÇEKLER

  • En doğal hediyeler olan çiçekleri sevdiklerinize ulaştırmak sizleri mutlu edecektir.Çiçeklerle sevdiklerinizin yüzlerinde gülümsemeler ortaya çıkarmak kalplerinizi de güzelleştirecektir.Çiçek satış çiçekleriyle sevdiklerinizle aranızda ki bağları daha da fazla güçlendirebilirsiniz. www.ciceksatis.com adresi üzerinden çiçek siparişlerinizi verebilirsiniz.Çiçek satışın en güzel çiçekleri sizlere ve sevdiklerinize özel.

 • HER ZEVKE, RENGE, KİŞİYE UYGUN ÇİÇEKLER

  • Çiçeklerin görünüşleri, renkleri, modelleri, vazo tipleri, çeşitleri kişiden kişiye değişir.Çiçek satış adresinde ki çiçeklerde tam da bu şekilde; her renge, her desene, her zevkle uygun çiçekler. www.ciceksatis.com adresinden sevdikleriniz için, kendiniz için her şekilde çiçeğe ulaşabilirsiniz. Aynı gün  içinde çiçek teslimi ve Türkiye'nin her yerine yapılan teslimat ile ise sizlerin ve sevdiklerinizin gönüllerinde taht kurmak dileğiyle.

 • KIZ İSTEME GÜNLERİNİZDE GÜL BUKETLERİ

  • Kız isteme günlerinde sevdiklerinize karşı sizleri en güzel şekilde temsil edecek  çiçeklerin olmasını istersiniz. www.ciceksatis.com adresinden en güzel ve en özel çiçekleri sipariş edebilirsiniz.Gül buketleri kız isteme günleri için en özeli olacaktır.Gül buketleriyle sevdiklerinize karşı en güzel şekilde temsil edilebilirsiniz.En güzel günlerinizde çiçek satışı kendinize yakın görmeniz ve tercih etmeniz bizleri mutlu edecektir.

GÜZELLİKLER ÇİÇEKLERLE ULAŞSIN SİZLERE

  Çiçekler doğanın bizlere sunduğu en özel en güzel varlıklardan biridir.Çiçekler sayesinde sevdiklerinizde sizlerde güzellikleri gözle görebileceksiniz.En güzel duygular, hisler, mutluluklar, en eşsiz kokular çiçeklerle sizlere ulaşsın.Çiçeğin verdiği bu güzel duyguları hissetmek için sizlere birinin çiçek hediye etmesini beklemek yerine kendinize mutluluk verecek çiçekleri sipariş edebilirsiniz.

En uygun fiyatl? çiçekleri nereden satın alabilirim?
Ciceksatis.com'da birbirinden güzel yüzlerce çiçek yer alır. Üstelik, ana hedefimiz, en güzel çiçekleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. İstanbul haricinde, yaygın teslimat ağımızla, yurdumuzun pek çok noktasına çiçek siparişlerinizi uygun fiyatlar ile teslim ediyoruz. Çiçek Satış, sevdikleriniz için harika bir çiçek gönderme sitesidir.

En çok hangi çiçekler satılıyor?
Çiçek Satış üzerinde, çok çeşitli çiçeklerimiz mevcut. Bununla birlikte uzmanlık alanımız güller. Kutu güller, yüksek sayılı gül buketleri, özel günler için tasarlanan gül buketleri, renkli gül buketleri vs. Bunların haricinde mükemmel orkide ve kesme çiçeklerimiz de mevcut.

Çiçek Satış sitesinde çiçek fiyatlarınız nasıl?
En iyi çiçekleri, en uygun fiyatlarla müşterlerimize ulaştırmak için çalışıyoruz. Çiçek Satış sitemizden, her bütçeye uygun çiçekler bulunmakta, çok geniş fiyat aralıklarında ürünler sergilemekteyiz.

Çiçek Satış sitesinden aldığım çiçek ne zaman teslim edilir?
Çiçek Satış üzerinden verdiğiniz çiçek siparişi, normal zamanlarda seçtiğiniz zaman dilimi içerisinde mutlaka teslim edilir. Nadiren de olsa olağanüstü durumlarda yaşanabilecek gecikmelerle ilgili müşterilerimiz bilgilendirilir.

© 2024 Ciceksatis.com - Tüm haklari Çiceksatiş AŞ'ye aittir...