Bilgi Merkezi
Değerli müşterimiz,
Bize en kısa sürede ulaşmak için çağrı merkezi telefonlarımızdan veya siparis@ciceksatis.com e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri departmanımız, soru, sorun veya önerileriniz ile en kısa sürede ilgilenecek ve tarafınıza bilgi verecektir.

Ciceksatis.com sitesi, "%100 müşteri memnuniyeti" parolası üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizden aldığımız olumlu - olumsuz tüm geri dönüşler bizim için çok önemlidir. Bu bilgiler, müşteri hizmetleri departmanımızda işlenerek uzman personelimiz tarafından bilgi havuzunda toplanarak yorumlanır ve bu yorumlar hizmet kalitemizin sürekli yenilenmesi ve daha da yukarı çekilmesi için kullanılır.
          Siparişim ne zaman teslim olacak?

CicekSatis.com üzerinden verdiğiniz sipariş aşamasında verdiğiniz saat dilimleri aralığında alıcıya teslim edilecektir. Bu aşamalarda talebinize göre tarafınıza e-posta,sms veya telefonla bilgi verilebilir. Ayrıca acil durumlarınız için ek ücret ödeyerek 60dk göndermi sağlayabilirsiniz.          Ödemeyi hangi yollarla yapabilirim?

CicekSatis.com müşterilerinin internet sitesi üzerinden vereceği siparişlerin ücretlerini havale, kredi kartı, paypal veya mailorder formu kullanarak ödeyebilirler.          Siparişimi değiştirebilir miyim?

CicekSatis.com adresinden verdiğiniz her sipariş merkezimize ulaşıp sipariş teslim bölgenizdeki bayimize ulaştığı andan araca verilene kadarki süreçte müşterinin firmamıza e-mail veya telefon aracılığı ile ulaşması durumunda sipariş farklı bir ürünle değiştirilebilir veya sipariş iptal edilip müşteriye para iadesi yapılabilir.          Gizlilik sözleşmesi

 

Ciceksatis.com internet sitemize girmeniz ve / veya bu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Ciceksatis.com internet sitesinde yer alan üyelik, sipariş ve iletişim formlarında kişisel ve iletişim bilgilerinizi talep etmektedir. Söz konusu bu bilgileriniz siparişlerinizi verebilmeniz, ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz, bunlara ilişkin yaşanabilecek aksaklıklarda sizinle irtibata geçebilmemiz gibi satış sözleşmesinde belirtilen durumlar, kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacak ve 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliği Ciceksatis.com yönetici ve ekibinin önceliği kişisel bilgilerinizin yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya Ciceksatis.com’a tebliğ edilen kanuni işlemlere uymak ve internet sitesinin haklarını ve mülkiyet Ciceksatis.com  izni korumak ve savunmak adına resmi kurumlara açıklama yapabilir.

Ciceksatis.com’a  sipariş esnasında vermiş olduğunuz teslimat adresi ve teslim alıcı bilgilerini, siparişinizin yerine teslim edilmesi amacıyla, ciceksatis.com adına bu işlemi gerçekleştirecek sözleşmeli bayileri, iş ortakları, kargo, kurye, posta gibi lojistik ortakları ile paylaşabilir.

Sipariş esnasında sizden aldığımız mali bilgileriniz ( firma unvanı, adres, vergi dairesi ve vergi no vb.) satın aldığının ürün ve / ve ya hizmetin size faturalandırılması amacı ile kullanılmaktadır. Kredi kartı ve/veya satın alma kartları ile yapılan işlemlerde, ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için kredi kartı bilgileriniz şifreli bir ortamda banka ile paylaşılmaktadır.

Ciceksatis.com web site güvenliğini sağlamak, oluşabilecek sorun ve problemleri çözüme kavuşturmak, sistemin iyileştirilmesi ve işlevselliğini arttırmak adına kullanıcıların İnternet Protokol ( IP ) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, siteye doğrudan erişilmesini sağlayan web site adresi gibi birtakım bilgileri toplayabilir.

Ciceksatis.com, hiçbir surette ön ihbara ve ihtara gerek kalmadan dilediği zaman internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve / veya çıkarabilir.

Ciceksatis.com internet sitesi Ciceksatis.com yönetiminde bulunmayan başka internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, Ciceksatis.com bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yazılı izin olmaksızın Ciceksatis.com web sitemiz üzerindeki ürün resimleri, dokümanlar, tasarım öğeleri ve siteyi oluşturan tüm içerik, görseller ve kodlama kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz  tüm hakları marka ,tasarım ve Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından koruma altındadır..

Ciceksatis.com, internet sitesinin virus vb. amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar doğrultusunda gerekli tedbirleri almıştır. Asıl güvenliğin sağlanması için kullanıcının kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Kullanıcı Ciceksatis.com internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hatalardan ve bunların oluşturacağı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Ciceksatis.com sitemiz üzerinden sipariş verdiğinizde sistemimiz eş zamanlı olarak üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirir ve üyelik bilgilerinizi içeren bir e-mail posta adresinize gönderilir. Bununla birlikte aksi tarafınızdan talep edilmedikçe belirli zaman aralıklarında bilgilendirme, yeni ürün tanıtımları ve ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerle ilgili kampanya e-mailleri size gönderilir. Dilediğiniz zaman gelen bu bilgilendirme e-maillerini durdurabilir ve bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.

Ciceksatis.com hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta / SMS aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası veya benzer bilgiler talep etmez. Web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece(sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, şifre yenileme, tanıtım vb.) bilgi içeriklidir.

Ciceksatis.com web sitemize üyeliğinizi iptal etmek isterseniz m.hizmetleri@ciceksatis.com adresine üyelik iptali başlıklı bir e-mail gönderebilirsiniz.

Ciceksatis.com web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için COMODO şirketi tarafından sağlanan 128 Bit SSL şifreleme kullanılmaktadır. Web sitemizde güvenliğin bu sistem ile sağlandığı bir sertifika ile belgelenmektedir. Bu sertifikada yer alan bilgiler ciceksatis.com’a özeldir ve başka bir sitede görüntülenemez. SSL protokolü ile bilgisayarınız ile web sitemiz arasındaki bilgi akışı şifrelenmekte ve bilgilerin 3. Şahıslar tarafından görüntülenmesi engellenmektedir.

Ciceksatis.com bu gizlilik sözleşmesi'nin şartlarını ihbar veya ihtara gerek kalmadan dilediği zaman değiştirebilir. Değiştirilen veya yürürlükten kaldırılan her şart, yayın tarihinden itibaren tüm kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.

Tüm sorun, görüş ve önerileriniz için Ciceksatis.com’a aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 Çağrı Merkezi: Tüm Türkiye ve Yurtdışı: 444 1 163          Gizlilik Bildirimi

GİZLİLİK BİLDİRİMİ          aa

aa          


          GÜZEL GÜNLER ÇİÇEKLERLE

Güzel günlere çiçeklerle uyanmak herkesin hayalidir.Sevdiklerimizde bizler de günlere çiçeklerle uyanmak isteriz.Bir sabah kapı çaldığında bir çiçekle karşılaşmak hangimizin hayali değil ki.Bizler sevdiklerimizin de kendimizin de bu hayellerini çiçek satışla gerçekleştirebiliriz.Çiçek alır veya çiçek gönderirsek bu hayaller bir gün gerçekeleşek çiçek satış bunun için 7/24  Türkiyenin her yerine çiçek siparişi almaya devam ediyor.          


          SAKSI ÇİÇEKLERİ UZUN ZAMANLAR YANIMIZDA

Saksı çiçekleri kalıcılığıyla dikkat çeker.Çiçek alırken veya çiçek gönderirken daha uzun ömürlü daha baktıkça sevdiklerimize bizleri hatırlatacak çiçekleri seçmek öyle çiçek siparişi vermek isteriz bunun içinde en doğru tercih saksı çiçekleri tarafından olacaktır.Sksı çiçekleri hala toprak içinde yetişmeye devam ettiğinden güzel ve çiçeğe uygun şekilde bakılıp beslenildiğinde uzun sürelerce sizlere ve sevdiklerinize eşlik edecektir.  ÇİÇEKSATIŞ ANONİM ŞİRKETİ Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü ve Gizlilik Politikası